Mikromasáž očního okolí je speciální druh kosmetické masáže. Naše oči a náš zrak jsou nenahraditelné a vyžadují tu nejlepší péči. Životní styl – schopnost pracovat, číst, sportovat, řídit auto, pracovat na počítači – to vše závisí na zdravých očích. Oční okolí je nejjemnější a nejchoulostivější část celého obličeje, je velice citlivé a je poznamenáno věkem, únavou a stresem. Oči prezentují celkovou duševní a fyzickou kondici. S tím souvisí skutečnost, že se do popředí dostává především prevence.

Při mikromasáži očního okolí se snižuje prohloubení vrásek okolo očí, zmenšují se váčky pod očima, snižuje se nitrooční tlak a tím se posiluje zrak a dochází k lepšímu zprůchodnění dutin. Posiluje se obočí, které během let klesá a hlavně se výrazně promastí a prokrví kůže, která oddaluje její ztenčení a předčasné stárnutí. Masáž napomáhá vyplavovat toxiny, které jsou odváděny do lymfatických cest, podporuje se obnova buněk a zabraňuje se ztrátě pokožky. Zvyšuje pružnost a výživu pokožky na místě, kde se nejvíce projevuje únava, stres a škodlivé vnější vlivy.

Masáž se skládá z jemných hladivých tahů, kroužkování, poštipů a poklepů, které na sebe jemně navazují a střídají se s jemným mírným tlakem. Výsledný efekt je viditelný již po první proceduře. Pokožka v okolí očí je pevnější, vypnutější a hladší.

Masáž je vhodná pro ženy i muže. Po této velmi příjemné masáži se budete cítit báječně odpočinutí a navíc budete překvapení viditelným zpevňujícím efektem. Vaše oči budou nádherně zářit.