Toužíte-li po krásných dlouhých a hustých řasách, vyzkoušejte exkluzivní růstové sérum na řasy a obočí. Již po několika týdnech budou Vaše řasy podstatně delší a hustější. Sérum Hairplus obsahuje BIO peptidy, které se zaslouží o nárůst Vašich řas. Vitamíny obsažené v séru se postarají o jejich pevnost a zdravý vzhled. Dopřejte si krásné a přirozené řasy. 

 

 

 

Hairplus – růstové sérum pro řasy a obočí 

Hairplus je unikátní přípravek obsahující komplex vysoce účinných bio peptidů, které dokáží řasy prodloužit, zahustit a zlepšit jejich kvalitu. Již po 6 týdnech Vaše řasy začnou být delší. Vitamíny A, C, E, Panthenol a výtažky z květů zajistí přenos aktivních látek a výživu očního okolí a obočí.

Obsah: 4,5 ml

Konečná cena vč. DPH   2 280,- Kč 

 

 

Sérum Hairplus je pro mne nejlepším kosmetickým objevem posledních několika let, protože nabízí plnohodnotnou alternativu k umělým řasám, které jsou dnes tak populární. Každodenní dotazy a zkoumavé pohledy žen z okolí na moje řasy jsou důkazem, že tento produkt funguje skutečně tak, jak slibuje.“ Hana Čihánková, profesionální vizážistka a hairstylistka 

Hairplus – hlavní benefity

  • prokazatelný růstový efekt již za 4 týdny
  • zvýraznění barevného pigmentu řas a obočí
  • zdravotní nezávadnost bez vedlejších účinků
  • snadná a rychlá aplikace v pohodlí domova
  • okamžité vstřebání umožňující nanést ihned make-up
  • podpora permanentního make-upu 

 

„Sérum Hairplus je unikátní přípravek na bázi růstových faktorů, se kterým docílíte přirozeně dlouhých a hustých řas. Doporučila bych sérum všem ženám, toužících po dlouhých řasách a které potřebují přírodní preparát bez vedlejších účinků. Sen o krásných přirozených řasách se mění v realitu” MUDr. Petra Trojanová, Ph.D., Lékařské centrum zdraví a estetické péče s.r.o, Brno 

Hairplus aplikace

Doporučujeme aplikovat 1x denně na odlíčenou oblast. Nanášíme ke kořínkům řas po celém horním popřípadě dolním víčku nebo na obočí. Při pravidelném používání vydrží 1 balení min. 6 měsíců. Dbejte na to, aby se Vám přípravek nedostal do očí.

Hairplus přesvědčil

Bio peptidy obsažené v Hairplus posilují strukturu Vašich řas a obočí a snižují jejich vypadávání.
Díky vitamínům A, C a E bude pokožka okolo Vašich řas a obočí vyživená a chráněná před škodlivými vlivy životního prostředí.
Ženšenový výtažek obsažený v Hairplus způsobuje prokrvení folikulu řas, obočí a pokožky, která je obklopuje.
Lepší zásobování živinami navíc umožňuje maximalizovat růstový potenciál Vašich vlasových folikulu řas či obočí.
Panthenol, výtažky z květů a ovoce jsou další složky Hairplus, které folikuly oživují.

Klinické studie prokázaly, že k maximálnímu nárůstu délky řas dochází během 6 až 8 týdnu a to až o 40 – 45 % jejich původní délky. Splňte si svůj sen o přirozeně dlouhých a hustých řasách.

Složení: Aqua, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Hydralyzed Glycasaminaglycans, Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract, Panthenol, Panax Ginseng Root Extract, Yeast Extract, Sodium Lactate, Sodium PCA, Proline, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Phenoxyethanol, Arctostaphylos Uva Ursi (Bearberry) Leaf Extract, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Myristol Pentapeptide – 17, Methylparabeb, Polysorbate 20, Hydroxyethylcellulose, Propylene  Glycol, Sorbitol, Tocopheryl Acetate, Ethylparaben, Butylparaben, Propylparaben, Isobutylparaben.