Vítejte ve světě 7mi hvězdičkové krásy

VĚDECKÁ METODA

VÝZKUM A VÝVOJ

POKROČILÉ TECHNOLOGIE

VÝKONNÉ PRODUKTY

OŠETŘENÍ NA MÍRU

CERTIFIKOVANÉ VÝSLEDKY

NÁSLEDNÁ VZDĚLÁVÁNÍ

Kosmetika Dibi Milano je světoznámou značkou používanou v profesionálních institutech krásy, Wellness a SPA po celém světě. Složení výrobků DIBI je výsledkem nejnovějších technologií a výzkumu v kosmetice a garantují jejich nejvyšší kvalitu.

Jistota skutečných výsledků

Čisté suroviny, přísné vědecké kontroly, in-hloubkové efektivity testů, mimořádné výsledky. To jsou vlastnosti výrobků Dibi, které zahrnují řady kosmetických přípravků pro tělo a pleť, vyvinuté pro použití v kosmetických salonech nebo pro domácí použití v závislosti na denní potřeby Vaší pleti. Nabízí širokou škálu výrobků, které jsou vždy inovativní a příjemné na dotek. Tyto kosmetické přípravky odpovídají přísným mezinárodním normám a jsou testovány na kožní klinice University of Pavia, aby zajistily nejvyšší kvalitu a výjimečnou spolehlivost. Všechny výrobky Dibi jsou hypoalergenní.

 

 

Base Perfection

Kosmetické ošetření, které aktivuje struktury pokožky, odstraňuje odumřelé buňky, aby byla pleť vnímavější a vitální.

 

 

 

Time of Ritual

Kosmetické ošetření pro vyváženou pokožku bez nečistot, pro hluboký pocit svěžesti, úlevy a mládí. Účinné látky s absolutní funkčností pro výsledky maximálního účinku na pokožku a nové emocionální vnímání.

OBJEVTE ZNOVU CO JE PRO VÁS NEJVZÁCNĚJŠÍ – „VÁŠ ČAS“

 

 

Calm Perfection

Uklidňující a ochranná řada, obnovuje kožní bariéru a snižuje přechodné i trvalé zarudnutí.

 

 

 

Hydra Perfection

Hydratační a vyživující ošetření, zajišťuje optimální úroveň hydratace a výživy pokožky na všech úrovních v různých klimatických podmínkách.

 

 

 

Age Perfection

Minimalizuje vrásky, poskytuje lesk a jas. Snižuje skvrny a vyrovnává pleť. Opraví všechny nedostatky typické pro zralou pleť.

 

 

 

Fill Perfection

Profesionální anti-aging ošetření s mimořádným vyplňujícím efektem, které díky silné spolupráci aktivních složek a nejnovější technologie DIBISKIN RF a DIBISKIN POWER zajišťuje rychlý a účinný zásah s mimořádnými výsledky.

 

 

 

Pure Equalizer

Rychle a efektivně bojuje proti viditelným známkám mastné pleti.

ZA 10 DNÍ BEZ BÍLÝCH A ČERNÝCH TEČEK!

 

 

 

Prodigio

Anti oxidační zázrak proti volným radikálům. Perly 100% čisté kolagenové příze a nejkomplexnější složení antioxidačních složek v Séru Vitality Thrusteru.
Den po dni tvář znovu objevuje své mládí.

 

 

 

Age Method

Omlazující ošetření DIBI MILANO, které chrání biologický kapitál pokožky, obnovuje poškození způsobené stárnutím a hormony, vypíná pokožku, minimalizuje výrazové linie a vrásky.